Skip to main content

شرکت Meyer چین

meyer sorter

شرکت میر (Meyer) با نزدیک به سی سال سابقه، به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه سورتر در چین و جزو 5 شرکت برتر دنیا در این زمینه می باشد . این شرکت ، تولید ده هزار سورتر در سال در زمینه های مختلف از جمله چای ، برنج ، حبوبات ، پلاستیک ، خشکبارو غیره و همچنین صادرات به 86 کشور را در کارنامه خود دارد. پندتک نماینده رسمی و انحصاری Meyer در ایران است.

شرکت Jialong چین

شرکت Zhangzhou Jialong Technology   در زمینه تولید دستگاه‌های بسته‌بندی اتوماتیک، دستگاه بسته‌بندی وکیوم و خط بسته‌بندی خودکار فعالیت دارد. جیالونگ با تعهد طولانی مدت خود در زمینه نوآوری های علمی و فناوری، هر ساله چندین محصول جدید را توسعه می دهد. در حال حاضر 20 سری از صدها محصول این شرکت با بیش از 100 اختراع در بازار عرضه شده و به بیش از 40 کشور صادر می شود.

پندتک نماینده رسمی و انحصاری برند بین المملی جیالونگ در ایران است.

شرکت دارا الکترونیک

دارا

شرکت دارا الکترونیک که مثل پندپک بخشی از گروه صنعتی پند محسوب می شود در زمینه تولید انواع دستگاه‌های پرکن از جمله پرکن مایع، پرکن پودری و غیره  فعالیت دارد. خط تولید این شرکت نقطه قوت همکاری این دو مجموعه محسوب می‌شود.  

شرکت radwag  لهستان

این شرکت در زمینه تولید انواع سیستم های توزین فعالیت دارد . radwag در سال های اخیر با تمرکز ویژه بر توزین دقیق آزمایشگاهی و دارویی ، رشد قابل توجهی در زمینه طراحی و تولید چک ویرهای با سرعت و دقت بالا داشته باشد .

شرکت OCS آلمان

این OCS آلمان زیر مجموعه گروه winotec آلمان بوده و بطور تخصصی در زمینه طراحی و ساخت دستگاههای چک ویر و ردیابی محصول بر مبنای بارکد فعالیت دارد ، OCS در طول 30 سال فعالیت خود تامین تجهیزات توزین در حال حرکت بسیاری از شرکت های داروئی ، آرایشی ، بهداشتی و مواد غذایی را بر عهده داشته است .

شرکت cross  چک

شرکت cross  یک شرکت تخصصی در زمینه تولید ، نصب و اجرای بروژه های ITS ( سیستم های هوشمند کنترل ترافیک ) میباشد . این شرکت از سال 1994 فعالیت خود را در این عرصه در کشور جمهوری چک آغاز نموده است . این شرکت استفاده از تکنولوژی های نوین سطح بالا و به روز دنیا و همچنین همکاری های شرکتهای مطرح جهانی را در کارنامه خود دارد .

شرکت MASTER-K فرانسه

این شرکت طراح و تولید کننده سیستم های توزین و تجهیزات آن با دقت و عملکرد فوق العاده عالی و بی نظیر میباشد . تخصص این شرکت در دو حوزه سیستم های دقیق اندازه گیری و میکروپروسسور و همچنین باسکول های جاده ای است .

شرکت Flintec آلمان

شرکت Flintec یکی از بزرگترین تولید کنندگان تودسل و کرنش سنج الکترونیک می باشد . این شرکت برای مشتریان خود خواهان دقت ، کیفیت و خدمات مطلوب میباشد و همچنین طیف گسترده ای از راه حل های اندازه گیری را برای مشتریان خود ارائه می دهد .

شرکت Scaime فرانسه

شرکت Scaime بخاطر دانش فنی و همچنین محصولات با کیفیت خود بعنوان یک رهبر و پیشرو در زمینه لودسل و تجهیزات اندازه گیری صنعتی شناخته شده است . شرکت Scaime بعنوان یک شریک و مکمل مهم برای بسیاری از صنایع از قبیل وزن ، مواد شیمیایی ، مواد غذایی ، متالوژی ، هوافضا ، پزشکی ، بسته بندی و غیره میباشد .

شرکت Ascell اسپانیا

شرکت Ascell در زمینه تولید لودسل و تجهیزات توزین فعالیت میکند . حضور محصولات این شرکت در 5 قاره جهان نشان دهنده استفاده این شرکت از تکنولوژی های مدرن ، با کیفیت و ارائه خدمات خوب این شرکت است . مجموعه طراحی و تولید این شرکت در شهر بارسلونای اسپانیا واقع است .

شرکت Keli چین

شرکت keli به عنوان بزرگترین تولید کننده لودسل در جهان و برخی از سیستم های توزین در جهان شناخته میشود . این شرکت که در شهر Ningbo چین واقع است بیش از 1.000.000 لودسل و بیش از 500 نوع سیستم توزین در سال تولید میکند .

شرکت Dini argeo ایتالیا

این شرکت یک شرکت فنی مهندسی در زمینه سیستم های توزین میباشد . این شرکت با دانش فنی مکانیک ، الکترونیک و سیستم های اطلاعاتی خاص خود ، راه حل هایی برای استفاده صنعتی از سیستم های توزین متحرک همراه با توزین های تجاری ارائه میدهد که شامل طیف وسیعی از قطعات ، راه حل های الکترونکی و نرم افزار میباشد .