Skip to main content

دستگاه سورتینگ پلاستیک و پلیمر

سورتر پلاستیک

اهمیت سورتینگ پلاستیک

هیچ شکی در این موضوع نیست که ما باید به محیط زیست اهمیت بدهیم و بازیابی مواد قابل بازیافت از زباله را افزایش دهیم، خیل زیادی از زباله های رهاشده در طبیعت علاوه بر خسارتهای جبران ناپذیر به محیط زیست، مقادیر زیادی از مواد قابل بازیافت را در خود جای داده است. این مواد با بازیابی مجدد امکان استفاده در صنایع مختلف من جمله پوشاک و بسته بندی را دارا می باشد. بنابراین راه حل های تکنولوژیکی مختلفی برای بازیافت وجود دارد که یکی از آنها استفاده از دستگاه سورتینگ است که در ادامه معرفی می کنیم.

دستگاه سورتینگ پلاستیک Meyer

قبلا در مقاله تخصصی سورتر پلاستیک درباره دستگاه سورتر و ویژگی های آن صحبت کردیم. شرکت میر دستگاه‌هایی را برای جداسازی و سورت بطری‌ها، گرانول‌ها و  پلاستیک‌ها از نظر رنگ و جنس پلیمر(از جمله PET، PVC، HDPE، PP، PC و غیره) ارائه می‌ دهد.
راه حل های MEYER به مشتریان این امکان را می دهد که مواد با ارزش را به طور دقیق از ناخالصی ها، رنگ ها و پلیمرها جدا کنند. میر توجه ویژه ای به دقت و سرعت فرآیند سورتینگ پلاستیک دارد.
سیستم سورتینگ برای پلاستیک ها شامل انتخاب دستگاه مناسب و طراحی کل سیستم است. در MEYER، متخصصان و مهندسان با تجربه و درک چندین ساله از صنایع سورتینگ و بازیافت این کار را انجام می دهند.

نمایندگی سورتر Meyer  در ایران

شرکت کنترل توزین پند (پندتک) نمایندگی رسمی و انحصاری میر در بازار ایران را داراست. این شرکت تمامی محصولات و دستگاههای سورتینگ میر را با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهد. برای خرید سورتر پلاستیک و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس حاصل فرمائید.

سورت HDPE

سورت PET

سورت دانه‌های پلاستیک