شرکای تجاری

شرکت Meyer چین

Meyer2

شرکت میر (Meyer) با بیش از 25 سال سابقه به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه سورتر در چین و جز 5 شرکت برتر دنیا در این زمینه می باشد . این شرکت ، تولید ده هزار سورتر در سال در زمینه های مختلف از جمله چای ، برنج ، حبوبات ، پلاستیک ، شیشه و .. و صادرات به 86 کشور را در کارنامه خود دارد

شرکت radwag  لهستان

این شرکت در زمینه تولید انواع سیستم های توزین فعالیت دارد . radwag در سال های اخیر با تمرکز ویژه بر توزین دقیق آزمایشگاهی و دارویی ، رشد قابل توجهی در زمینه طراحی و تولید چک ویرهای با سرعت و دقت بالا داشته باشد .

شرکت OCS آلمان

این OCS آلمان زیر مجموعه گروه winotec آلمان بوده و بطور تخصصی در زمینه طراحی و ساخت دستگاههای چک ویر و ردیابی محصول بر مبنای بارکد فعالیت دارد ، OCS در طول 30 سال فعالیت خود تامین تجهیزات توزین در حال حرکت بسیاری از شرکت های داروئی ، آرایشی ، بهداشتی و مواد غذایی را بر عهده داشته است .

شرکت cross  چک

شرکت cross  یک شرکت تخصصی در زمینه تولید ، نصب و اجرای بروژه های ITS ( سیستم های هوشمند کنترل ترافیک ) میباشد . این شرکت از سال 1994 فعالیت خود را در این عرصه در کشور جمهوری چک آغاز نموده است . این شرکت استفاده از تکنولوژی های نوین سطح بالا و به روز دنیا و همچنین همکاری های شرکتهای مطرح جهانی را در کارنامه خود دارد .

شرکت MASTER-K فرانسه

این شرکت طراح و تولید کننده سیستم های توزین و تجهیزات آن با دقت و عملکرد فوق العاده عالی و بی نظیر میباشد . تخصص این شرکت در دو حوزه سیستم های دقیق اندازه گیری و میکروپروسسور و همچنین باسکول های جاده ای است .

شرکت Flintec آلمان

شرکت Flintec یکی از بزرگترین تولید کنندگان تودسل و کرنش سنج الکترونیک می باشد . این شرکت برای مشتریان خود خواهان دقت ، کیفیت و خدمات مطلوب میباشد و همچنین طیف گسترده ای از راه حل های اندازه گیری را برای مشتریان خود ارائه می دهد .

شرکت Scaime فرانسه

شرکت Scaime بخاطر دانش فنی و همچنین محصولات با کیفیت خود بعنوان یک رهبر و پیشرو در زمینه لودسل و تجهیزات اندازه گیری صنعتی شناخته شده است . شرکت Scaime بعنوان یک شریک و مکمل مهم برای بسیاری از صنایع از قبیل وزن ، مواد شیمیایی ، مواد غذایی ، متالوژی ، هوافضا ، پزشکی ، بسته بندی و غیره میباشد .

شرکت Ascell اسپانیا

شرکت Ascell در زمینه تولید لودسل و تجهیزات توزین فعالیت میکند . حضور محصولات این شرکت در 5 قاره جهان نشان دهنده استفاده این شرکت از تکنولوژی های مدرن ، با کیفیت و ارائه خدمات خوب این شرکت است . مجموعه طراحی و تولید این شرکت در شهر بارسلونای اسپانیا واقع است .

شرکت Keli چین

شرکت keli به عنوان بزرگترین تولید کننده لودسل در جهان و برخی از سیستم های توزین در جهان شناخته میشود . این شرکت که در شهر Ningbo چین واقع است بیش از 1.000.000 لودسل و بیش از 500 نوع سیستم توزین در سال تولید میکند .

شرکت Dini argeo ایتالیا

این شرکت یک شرکت فنی مهندسی در زمینه سیستم های توزین میباشد . این شرکت با دانش فنی مکانیک ، الکترونیک و سیستم های اطلاعاتی خاص خود ، راه حل هایی برای استفاده صنعتی از سیستم های توزین متحرک همراه با توزین های تجاری ارائه میدهد که شامل طیف وسیعی از قطعات ، راه حل های الکترونکی و نرم افزار میباشد .

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پند می باشد